fbpx

O Kancelarii

˚Kancelaria Prawna i Tłumaczeń

Radcy prawnego Mai Grzegorczyk

Kancelaria Prawna i Tłumaczeń Radcy Prawnego Mai Grzegorczyk to uznana i szanowana marka na rynku usług prawniczych. Silna i ugruntowana pozycja Kancelarii jest wynikiem wieloletniego doświadczenia oraz najwyższej jakości świadczonych usług. Kancelaria specjalizuje się w kompleksowej obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych prowadzących działalność na rynku polskim oraz zagranicznym, wsparciu klientów w wybranych dziedzinach prawa, a nadto w obsłudze procesów inwestycyjnych i przedsięwzięć biznesowych. 

[sg_popup id=6379]

Wspieramy biznes

Świadczymy usługi na rzecz biznesu, uczestniczymy aktywnie w życiu przedsiębiorstw, by jak najlepiej zdiagnozować wszelkie zagrożenia. Dzięki takiemu podejściu jesteśmy partnerem w biznesie, doskonale znamy problemy i oczekiwania przedsiębiorców. 

Nasze cele

Naszym celem jest znalezienie najbardziej optymalnych rozwiązań, które pomogą w rozwoju działalności prowadzonej przez klientów Kancelarii, a także dbanie o bezpieczeństwo każdego z realizowanych przedsięwzięć gospodarczych. Usługi oferowane przez Kancelarię oparte są na wiedzy oraz bogatej, wieloletniej praktyce i stanowią odpowiedź na indywidualne potrzeby każdego biznesu.

Nasza filozofia

Filozofia przyświecająca pracy personelu Kancelarii oraz współpracujących z Kancelarią radców prawnych, adwokatów, doradców i prawników zasadza się na kluczowych wartościach:

01–

Zrozumienie potrzeb biznesu

Rozumiemy, że biznes potrzebuje szybkiego i solidnego wsparcia prawnego. Wspieramy przedsiębiorców w zakresie prawa handlowego, ochrony danych osobowych, windykacji należności i wiele więcej.

02–

Indywidualne i profesjonalne podejście

Wiemy, że każda firma ma inną kulturę organizacji. Wiemy także, że dopasowanie podejmowanych przez nas działań wspierających biznes stanowi gwarancję długotrwałej, owocnej współpracy.

03–

Kompleksowe rozwiązania prawne

Wyspecjalizowaliśmy się we wszystkich obszarach istotnych dla biznesu. Współpracując z nami mają Państwo pewność co do szerokiej wiedzy i doświadczenia, którym dysponujemy.

04–

Zapewnienie bezpieczeństwa

Gwarantujemy pełną poufność oraz bezpieczeństwo Państwa danych. Stawiamy na współpracę opartą na wzajemnym zaufaniu.

˚certyfikat jakości

W roku 2018 Kancelaria pomyślnie przeszła procedurę audytową i uzyskała certyfikat Standard Usługi Szkoleniowo – Rozwojowej Polskiej Izby Firm Szkoleniowych (SUS 2.0) potwierdzający wysoką jakość merytoryczną świadczonych usług doradczych oraz realizowanych szkoleń.

Nasza Kancelaria została również wpisana do Bazy Usług Rozwojowych PARP, dzięki czemu posiadamy możliwość realizowania usług szkoleniowych oraz doradczych z dofinansowaniem dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.

Menu